środa, 23 października 2013

Blogerzy kulinarni dla Psiaków! Nakarm czworonoga!

Dzisiaj nie będzie o gotowaniu, a przynajmniej nie w moim wydaniu. Dzisiaj będzie o pomocy dla psiaków. Mam psa, właściwie zawsze miałem psy i zawsze żałowałem, że tylko jednego. Skoro nie mogę mieć ich więcej to postanowiłem pomóc tym czworonogom, które tej pomocy potrzebują najbardziej. Mowa o psach bezdomnych. Tym wpisem dołączam do akcji karmimypsiaki.pl i Was także namawiam do wsparcia tej inicjatywy.
Akcja Karmimy Psiaki to ogólnopolska inicjatywa, która ma na celu zbieranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów. W ramach trwającej II edycji akcji wspieramy schroniska z całej Polski. Udział w akcji polega na "nakarmieniu" psiaka wchodząc na stronę www.karmimypsiaki.pl. Każde 3 osoby, które zalogują się na stronie to 1 posiłek przekazany do psów z tych schronisk. Podsumowanie dotychczasowych rezultatów akcji w formie inforgrafiki możecie śledzić na stronie www.karmimypsiaki.pl/info.

Kolejną inicjatywą akcji Karmimy Psiaki jest hasło Hau`asujemy na rzecz budowy w pierwszego w Polsce Ogólnopolskiego Centrum Adopcyjnego dla Psiaków. Wiadomo, potrzebne są środki finansowe. Ich zbiórka odbywać się będzie różnymi drogami, a jedną z okazji do wsparcia tej akcji będzie koncert, który odbędzie się 17 listopada w Krakowie. Zagrają Kasia Sochacka i Gooral. Info o biletach:
20 zł - tylko do 31 października (liczba biletów ograniczona)
30 zł - od 1 do 16 listopada
35 zł - w dniu koncertu przed wejściem na koncert (tylko w przypadku kiedy bilety nie zostaną wyprzedane wcześniej)

Wejściówki można także nabyć w salonach sieci Empik oraz na eBilet.pl a także od 23 października w Klubie Kwadrat oraz Klubie Pod Jaszczurami. Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz wyżej wymienionej akcji, czyli na budowę pierwszego w Polsce Ogólnopolskiego Centrum Adopcyjnego dla Psiaków. 

Jeśli nie możecie pojawić się na koncercie to są inne drogi wsparcia akcji. Możecie zgłosić się do Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, które będzie gromadzić od Was podarunki w posraci karmy i innych przedmiotów, które mogą przydać się w schornisku (np. koce, dywany, smycze, obroże). Partner wydarzenia, portal Greengo.pl umożliwia zbiórkę używanych telefonów komórkowych (mogą być też te zepsute, nie działające), z kótrych dochód przeznaczy w formie darowizny na rzezc akcji Karmimy Psiaki.


Dodatkowo jest jeszcze konkurs, kulinarny konkurs dla wszystkich zainteresowanych. Jak wziąć w nim udział? To proste. Ugotuj lub upiecz danie INSPIROWANE MIŁOŚCIĄ DO CZWORONOGÓW. Motyw powinien zachęcić do kreatywnych zdobień ciast, pieczenia ciasteczek w kształcie psiaków lub ... co tylko przyjdzie Wam na myśl w kontekście czworonogów. Zdjęcie wraz z przepisem wyślij na adres konkurs@karmimypsiaki.pl Zostanie ono umieszczone na fan page`u karmimypsiaki.pl Album startuje 22 października a zgłoszenia można maksymalnie przesyłać do 7 listopada. Nagrodzone zostanie jedno najlepsze zdjęcie, a 3 dodatkowe otrzymają wyróżnienia.


Kontakt: Paulina - konkurs@karmimypsiaki.pl


Jeśli też jesteś bloogerem umieść te wszystkie informacje na swoim blogu lub fan page`u. Od tego momentu niech słowo POMAGAM budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia hau`asujemy = gramy dla Psiaków !!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...